Warning: Creating default object from empty value in /plugins/system/jat3/core/joomla/modulehelper.php on line 320
Sady Mrozea - zapraszamy

Sady Mrozea

Tradycja. Smak. Zdrowie

Font Size

Screen

Profile

Layout

Menu Style

Cpanel

Konkurs regionalny

Wirtualna kawiarenka

Smaki Mrozea

Sady Mrozea

Sady Mrozea - zapraszamy

Jak do nas trafić?

Dla miłośników historii mamy jeszcze inną propozycję dojazdu. Nieco trudniejszą, ale malowniczą i ciekawą. Proponujemy podróż starym szlakiem królowej Bony, tzw. „traktem królewskim”. Tym szlakiem podróżowała królowa Bona z Czerska( gdzie zapoczątkowała uprawy winorośli) przez Grójec, Lewiczyn, Bądków, Goszczyn dalej do Przybyszewa, gdzie rozpowszechniła uprawę włoszczyzny. Aby odbyć podróż tym szlakiem należy wjechać do Grójca i kierując się na Kępinę skręcić w prawo pod wiadukt i dalej prosto znajdziemy się na trakcie królewskim.

Więcej…

W historii dziejów jabłku przypisywano symbolikę zarówno pozytywną jak i negatywną. W tradycji chrześcijańskiej jabłko związane z rytuałami pogańskiej płodności było symbolem pokusy oraz pożądania. Jabłko symbolizowało również przebiegłość, oszustwo, zło (przypomnijmy sobie jak to było w bajce „Królewna Śnieżka”).

Więcej…

To nie banan ani pomarańcza są podawane jako pierwszy owoc dla maleństwa. To właśnie jabłko jest tym pierwszym owocem, którego smak poznaje dziecko. Bardzo ważną zaletą jabłek jest to, że niezwykle rzadko uczulają. I to one stanowią podstawę rozszerzania i urozmaicania diety u niemowlęcia.

Pierwsze jabłko jakie podajemy maluszkowi powinno być obrane ze skórki i zmiksowane lub starte. Możemy również podać dziecku sok z jabłka. Zawsze wybieramy owoce zdrowe, dojrzałe bez objawów pleśni czy psucia się.

Więcej…

4 Style do wyboru

Cztery gotowe style kolorystyczne, wybierz swój ulubiony...

Multi Menu

Cztery propozycje układu menu do wykorzystania...

Kontakt z nami

W przypadki pytań prosimy o kontakt.