Warning: Creating default object from empty value in /components/com_k2/models/item.php on line 191

Sady Południowego Mazowsza

Wpisane przez Ewa Mróz czwartek, 10 marca 2011 08:35
Oceń pozycję
(1 Głos)

Sady jabłoniowe to nieodłączny element krajobrazu południowego Mazowsza. Gospodarstwo prowadzone od wielu lat przez Ewę i Andrzeja Mrozów położone jest w miescowości Kozietuły. Sady Mrozea to przedsięwzięcie, którego celem jest promocja i sprzedaż produktów wytwarzanych w gospodarstwie.

Chcemy dotrzeć do konsumentów poprzez oferowanie jabłek jako produktów o wysokiej jakości i najlepszym smaku. Sady Mrozea to nie tylko jabłonie, to także zdrowy styl życia, rozwój społeczości lokalnej, zaangażowanie w bieżące problemy regionu i promocja produktów regionalnych.

Jak trafić do Sadów Mrozea? Zaczniemy od stolicy - Warszawy. Mamy tu kilka możliwości. Jadąc drogą krajową S7 od Warszawy należy się kierować na drogi prowadzące do miejscowości Kozietuły. Są tak naprawdę trzy alternetywne sposoby dojazdu.

  • od Warszawy i Janek jedziemy cały czas trasą E77, a po przejechaniu ok. 30 km wjeżdzamy na obwodnicę Grójca (cały czas E77) i kierujemy się na drogę nr 728. Na wiadukcie kierujemy się w prawo na Końskie / Mogielnica. Po przejechaniu 13,5 km, mijając po drodze Odrzywołek, Belsk Duży i Łęczeszyce, jesteśmy w Kozietułach. Na skrzyżowaniu skręcamy w lewo. Za 1.5 km będziemy u celu w Sadach Mrozea, tj. Kozietuły nr 16.
    Długość trasy 46 km, czas dojazdu ok. 55 minut.
  • możemy też drogą S7 pojechać dalej za Grójec i wtedy mamy do wyboru jeszcze dwie drogi. Pierwsza prowadzi przez Długowolę do Goszczyna, a dalej do Kozietuł. Druga możliwość  z drogi S7 zjeżdżamy w Broniszewie i kierujemy  się również na Goszczyn, a dalej do Kozietuł.
  • droga prowadząca na Goszczyn (tzw. trakt Królowej Bony). Szczegóły dojazdu

Dodatkowe informacje

Powiązane pozycje (wg znacznika)

wróć na górę