Warning: Creating default object from empty value in /plugins/system/jat3/core/joomla/modulehelper.php on line 320
Blog Ewy

Sady Mrozea

Tradycja. Smak. Zdrowie

Font Size

Screen

Profile

Layout

Menu Style

Cpanel
Blog Ewy
30
pa 2011

W roku 2011 organizujemy kolejną edycję konkursu na Największe Jabłko Powiatu Grójeckiego. Konkurs będzie rozstrzygnięty 26 listopada 2011. Czekamy na zgłoszenia okazów i zachęcamy do udziału w konkursie dla internautów. Ciekawe jaka odmiana w tym roku będzie górą ? 

01
maj 2011

Coraz większego znaczenia nabierają działania zmierzające do promowania i rozwoju społeczności lokalnych. Wartość tych działań jest tym większa, im bardziej unikalne umiejętności posiadają osoby je inicjujące. Podjęliśmy inicjatywy, prowadzące do promowania produktów związanych z Grójecczyzną.

10
mar 2011

Sady jabłoniowe to nieodłączny element krajobrazu południowego Mazowsza. Gospodarstwo prowadzone od wielu lat przez Ewę i Andrzeja Mrozów położone jest w miescowości Kozietuły. Sady Mrozea to przedsięwzięcie, którego celem jest promocja i sprzedaż produktów wytwarzanych w gospodarstwie.

07
mar 2011

Cytat z forum http://zdrowie.onet.pl/ 
2011-03-04 22:28, ~Yondra Mahore

"Jabłka były wspaniałe. Dobre, stare odmiany, które zapaleńcy próbują restytuować. Obecne odmiany nadają się do łatwego zbioru maszynowego i przechowywania w dojrzewalniach, ale nie nadają się do jedzenia.

07
lis 2010

W ramach pracy na rzecz Stowarzyszenia Kozietuły zorganizowaliśmy konkurs na Największe Jabłko Powiatu Grójeckiego. 6 listopada 2010 konkurs został rozstrzygnięty. Największym jabłkiem okazała się antonówka. Ważyła 886 g i posiadała obwód 43 cm, kolejne miejsca dla odmiany mutsu.

4 Style do wyboru

Cztery gotowe style kolorystyczne, wybierz swój ulubiony...

Multi Menu

Cztery propozycje układu menu do wykorzystania...

Kontakt z nami

W przypadki pytań prosimy o kontakt.